אי אפשר להתווכח על האימפקט שיש למראה אסתטי ויפה על מצב הרוח והביטחון שלנו. חיוך שחושף שיניים יפות ולבנות, הופך אותנו לאנשים שמרגישים יותר טוב עם עצמם ולאנשים פחות מהוססים שמרגישים לחייך חיוך רחב כשהם יודעים שהם נראים מצוין!

אז אחרי שהבנו לחלוטין שחיוך יפה תורם לייצוגיות, לשדרוג המראה וההרגשה שלנו, בואו נבין איך עושים את זה בפועל.

מרפאת השיניים בסט סמייל ממוקמת ברמת גן באזור הבורסה, בלב הפועם של אזור המסחר, וברשות הרשת גם קליניקה נוספת באזור הסואן והדינמי של בני ברק.
המרפאה מתפארת במכשור הטכנולוגי המוביל שלה, בצוות מקצועי ומנוסה וביכולות שלה להציע ללקוחותיה להנות מטיפולי אסתטיקה דנטליים מתקדמים שהופכים אנשים ליפים ומרשימים.
כשאנחנו מדברים על טיפולי אסתטיקה דנטלית אנחנו כמובן מדברים על תהליכים מגוונים של שתלים בכל הפה, כתרים ועד לציפויי שיניים שיוצרים לאנשים חיוך לא פחות מהוליוודי.

ציפויי שיניים – הפתרון המהיר לתוצאה המושלמת

בעידן המסחרר של היום, לא לכולם יש את הזמן, היכולת והרצון לעבור תהליכי יישור שיניים ארוכים ומחייבים, ורוצים להנות מתוצאות מדהימות במהירות מירבית.
ציפויי השיניים השונים, בין אם הזירוקניה או מגוון רחב של סוגים אחרים, מציע לכם להנות מחיוך חדש לחלוטין, שלעיתים רבות התוצאה שלו מתעלה משמעותית על המראה הסופי שאחרי יישור שיניים.
ציפויי השיניים הפכו לטרנד מסחרר שכבש את עולם האסתטיקה הדנטלית ובצדק, ומאפשר לאנשים תהליך חדשני במראה טבעי, שיתבצעו על ידי רופאים מומחים שביצעו מאות – אלפי טיפולים במיומנות, תוך שמירה על חומר השן הטבעי והתכווננות לשמר את התוצאה כמה שיותר זמן.

במקום להתרוצץ ממקום למקום, המרפאה שלנו מאגדת את כל מה שתצטרכו בתוכה

אחד מהיתרונות הבולטים שמהווים חיים קלים משמעותית ללקוחות שלנו, הוא שיש לנו בתוך הקליניקה מעבדה משלנו, מה שאומר שאנחנו יודעים לייצר כל מה שצריך לטיפולי האסתטיקה הדנטלית, ממש כאן אצלנו.
אנחנו הולכים לחסוך לכם הרבה מאד ריצות והמתנות לחלקים, שתלים או לכל מה שנדרש בשביל החיוך החדש שלכם, תחת קורת הגג שלנו, לנוחיותכם המירבית.

גם השירות שלנו יעלה לכם חיוך

הלקוחות שלנו יעידו שהמרפאה שלנו ידועה בתור מקום שירותי ונעים. אנחנו מתייחסים לכל לקוח שלנו כמו לבן בית, דואגים להרגשתם הטובה, לאווירה נעימה ולתחושה שתעשה לו כיף בפעם הבאה שניפגש.
אדיבות וסבלנות הן תכונות שלפיהן נבחרים אנשי הצוות שלנו ואנחנו פועלים בכל יום על מנת שהלקוחות שלנו ירגישו וידעו שהם בידיים הכי טובות שיש.

זו ההזדמנות להעניק לכם את החיוך שתמיד רציתם, למידע ופרטים מלאו את הטופס >>

    דילוג לתוכן