על הבשורה החדשה והמשמחת לתושבי הצפון שמעתם? אתם לא צריכים לפחד יותר מטיפולי שיניים.

טיפולי שיניים הם ללא ספק לא התחביב הגדול של רובינו, ואף חלק גדול מאד מהישראלים מעידים כי הם סובלים מפחד ברמות שונות בכל הנוגע להגעה לביקור אצל רופא השיניים, לישיבה על כיסא המטופל ועד כמובן לטיפול עצמו ולהחלמה. מרפאת ‘דנטלי’ הממוקמת בקריית מוצקין שבצפון הארץ, פועלת מזה שנים במיומנות, מסירות ומומחיות בכל הנוגע לבעיות הנובעות מחרדה דנטלית ומאפשרת למטופלים להגיע לטיפולי שיניים ללא הפחד שליווה אותם עד היום.

ד”ר סליבא, רופא בכיר במרפאת ‘דנטלי’ מתאר – “דנטופוביה נגרמת מחוויה קשה במיוחד שעברה על מטופל בביקורים במרפאות קודמות, ואלו נחרטו בזכרונו כאירועים קשים, שליליים ומכאיבים. מהסיבות הללו המטופלים דוחים ביקורים ובדיקות שגרתיים ולרוב יגיעו לטיפול רק כאשר מדובר במצב חירום או כשהנזק כבר חמור במיוחד והטיפול הופך להיות מורכב, יקר וארוך יותר, מה שבהחלט לא תורם למצבם”.

בנוסף למעטפת טיפולים מקצועית להפחתת החרדות הדנטליות, עצם הידיעה שהפקדנו את הפה שלנו בידיים המקצועניות ביותר וקיבלנו תוצאות לא פחות ממושלמות, גם היא מרגיעה ועוזרת לנו לקבל את מקסימום החוויה החיובית במקום אחד.

מרפאת דנטלי – טיפול מקיף ועוטף במקרים של חרדה דנטלית

השקענו הרבה מאד מחשבה ביצירת מרפאה המתחשבת באנשים בעלי חרדה  דנטלית, כך שמהעיצוב של המקום ועד שלב הטיפול וההחלמה, יש לנו את הכלים להפוך את החוויה למרגיעה וכזאת שתעזור לנו לייצר תפיסה חדשה שאינה כרוכה יותר בפחד.

 • טיפולים בהרדמה – “הודות להתפתחות המשמעותית באיכות חומרי ההרדמה והאחלוש ברפואת השיניים, אנו משתמשים במקרים קיצוניים של חרדה באמצעים כמו סדציה או הרדמה מלאה, לנוחיות המטופל” מסביר ד”ר ריאד סליבא.
 • צוות רופאי שיניים מהשורה הראשונה –

  ד”ר יאיר ברוש – מומחה כירורגיה פה, פנים ולסתות. בוגר הדסה עין כרם והאוניברסיטה  העברית,  מצטיין דיקן וסיים התמחות פה ולסת בפוריה. כמו כן, חוקר פעיל בתחום המחקר הקליני, בעל יחסי אנוש מצוינים ומבצע עבודתו על הצד המקצועי ביותר, עם מספר רב של לקוחות מרוצים וממליצים.
  ד”ר בשאר אסקנדר – המבצע טיפולי שורש, סתימות ועקירות במרפאה.
  ד”ר ריאד סליבא – מנהל בכיר המבצע את כל תהליכי השיקום במרפאה, מייעץ ובונה תוכניות טיפול מקיפות לפציינטים.
 • צוות רפואי מיומן אשר עבר הכשרה בטיפול באוכלוסיה עם חרדה – מרכז דנטלי לשיקום הפה מתגאה בכל פעם מחדש מצוות המומחים מהשורה הראשונה המרכיב אותו, כאשר כל אחד מהרופאים עבר הכשרה מקצועית לטיפול בחרדה.
 • עיצוב מרגיע באווירה ביתית וללא ריחות של מרפאת שיניים – הדרך שלנו להפיג את הפחד מהחרדה הדנטלית מתחיל כבר מהביקור הראשון במרפאה שלנו. דאגנו שהעיצוב של המרפאה יהיה עוטף, חמים וביתי, כך שלרגע ייתכן ותתבלבלו ותחשבו שהגעתם לספא ולא למרפאה.

בנוסף, אנו יודעים כי ריחות של מרפאת שיניים ושל חומרים הקשורים בטיפולי השיניים כבר מייצרים אצל לא מעט מטופלים קונוטציה של כאב, ולכן אצלנו לא תריחו את הריחות הללו, אלא ניחוחות נעימים שלא מקושרים למרפאות שיניים בשום צורה.

 • טכנולוגיות טיפולים בסריקה דנטלית – טכנולוגיות מעולות לעבודה עם אנשים בעלי רפלקס הקאה גבוה, כמו כן הסריקה נותנת לנו רמה גבוהה ביותר של תוצאות שיקום, דיוק ואסתטיקה מושלמת.
 • ביטוחים ופריסות תשלומים עד 60 תשלומים בהוראת קבע

הינה כמה תוצאות שתוכלו להתרשם >>“בנימה זו, נשמח להזמין אתכם להגיע אל המרכז שלנו ולקבל טיפול מסור, מקצועי, עם הציוד החדשני והמוביל ביותר, יחד עם צוות הרופאים הטוב ביותר בארץ ובאווירה חמימה וביתית שתסיר מכם את הפחדים.”
נאווה, מנהלת מרפאה.

** לאור המצב, מרפאת דנטלי מעניקה הנחות חסרות תקדים ופריסה נוחה. שאלו אותנו על כך בשיחה. **

מעוניינים לקבל פרטים נוספים על טיפולי שיניים? השאירו פרטים ונציגי מרפאת דנטלי יצרו עמכם קשר:

  דילוג לתוכן